Plakat ze zdjęciem na ścianę – pomysł na idealny prezent!

Plakat ze zdjęciem na ścianę – pomysł na idealny prezent!

Szukasz unikatowego prezentu dla bliskiej osoby? Czegoś, co wyróżni się spośród innych upominków, sprawi jej radość i na długo pozostanie w pamięci? Plakat stworzony ze wspólnego zdjęcia to doskonały wybór. Projektujesz go samodzielnie, przez co masz pełną kontrolę nad efektem końcowym. W ten sposób uzyskasz całkowicie niepowtarzalny upominek, który powieszony na ścianie już zawsze będzie przywoływał miłe wspomnienia.

Urok personalizowanych prezentów

Personalizowane prezenty to szeroka kategoria bardzo różnych produktów, które zyskały dużą popularność w ciągu ostatnich paru lat. To świetny sposób na unikanie powtarzających się prezentów – te personalizowane są całkowicie niepowtarzalne, więc możesz mieć pewność, że obdarowywana osoba nie dostanie identycznego upominku od nikogo innego. Wybierając personalizowany przedmiot, możesz także pokazać komuś bliskiemu, że naprawdę zależy Ci na przygotowaniu czegoś wyjątkowego.

Czym właściwie są personalizowane prezenty? Można wśród nich wymienić na przykład kubki czy koszulki z własnym nadrukiem, koce z haftowanymi dedykacjami albo: https://www.cewe.pl/fotoplakaty.html. To wszystkie produkty, których wygląd możesz samodzielnie projektować i zmieniać, dodawać dedykację, imię obdarowywanej osoby, czy dowolne życzenia.

Upominek, który zatrzyma wspomnienia

Plakaty tworzone z prywatnych fotografii to nie tylko ciekawa forma personalizowanego prezentu, ale także i upominku sentymentalnego. Jeśli na plakacie pojawi się rodzinne zdjęcie, które zawiśnie na ścianie domu na najbliższe lata, z pewnością podczas tego czasu niejednej osobie pomoże odświeżyć miłe wspomnienia. To dlatego prezenty sentymentalne polecane są przede wszystkim na uroczystości rodzinne. Podaruj plakat ze zdjęcia na przykład na Dzień Matki i uwiecznij na nim zdjęcie swojego rodzeństwa wraz z rodzicami. Plakat natychmiast stanie się ciekawą ozdobą domowego ogniska, a po latach – prawdziwą kapsułą czasu!

Wiele sentymentalnych prezentów zyskuje na wartości wraz z upływem czasu. Znasz to uczucie, gdy po latach znajdujesz rodzinny album ze zdjęciami, który odświeża Ci wspomnienia, a nawet rozpoczyna rozmowę o dawnych czasach? Plakat ze zdjęcia również może odegrać taką rolę i to w znacznie większym formacie.

Samodzielnie zaprojektuj swój plakat ze zdjęcia

Zamawiając plakat tworzony z własnego zdjęcia, samodzielnie zaprojektujesz jego wygląd. Najpierw wybierzesz rodzaj plakatu, papier, na którym ma zostać nadrukowana fotografia i prześlesz wybrane zdjęcie. Następnie ustawisz odpowiedni kadr, a także dowolnie ozdobisz wgrane zdjęcie. Do dyspozycji masz wiele ozdobnych ramek i grafik. Do zdjęcia możesz dodać również dowolny napis, w tym na przykład dedykację, podpis pod fotografią lub życzenia dla osoby, dla której przygotowujesz podarunek.

Projekt jest gotowy? Sprawdź więc jeszcze raz podgląd plakatu, żeby upewnić się, że całość prezentuje się dokładnie tak, jak w Twoich planach. Następny krok to opłacenie zamówienia i oczekiwanie na jego realizację. Pamiętaj, by w tym czasie nie zdradzać szczegółów dotyczących prezentu obdarowywanemu. Jeśli zachowasz go w tajemnicy, niespodzianka może zrobić na nim jeszcze większe wrażenie.

Related posts

Leave a Comment