Grafitowe płytki do łazienki – z czym i jak je łączyć, aby łazienka nie była przytłaczająca?

Grafitowe płytki do łazienki - z czym i jak je łączyć, aby łazienka nie była przytłaczająca?

Wystrój łazienki powinien wpisywać się w najnowsze trendy aranżacyjne, wykazywać się funkcjonalnością oraz odpowiadać na potrzeby jej użytkowników. Jeśli weźmiesz pod uwagę wielkość oraz nasłonecznienie pomieszczenia, z pewnością uda Ci się dobrać elementy aranżacji w taki sposób, aby prezentowały się zachwycająco, pasowały do wnętrza i gwarantowały Ci komfort użytkowania. Wśród wielu, dostępnych płytek podłogowych ogromnym zainteresowaniem cieszą się płytki grafitowe. Jak je zastosować, aby wyglądały doskonale? Sprawdź.

Grafitowe płytki na podłodze łazienki

Jeśli Twoja łazienka jest przestronna i doskonale doświetlona, możesz pozwolić sobie na modne płytki grafitowe, które pokryją powierzchnię podłogi. W szerokiej ofercie Klink.pl znajdziesz duże płytki, które znakomicie prezentują się w połączeniu z gładkimi płytkami w odcieniach szarości, jasnego popielu oraz bieli. Pozwól sobie na grafitową podłogę, jednak większość przestrzeni łazienki pokryj płytkami w jaśniejszym odcieniu. Jeśli chcesz powtórzyć grafit na ścianie, zdecyduj się wprowadzić go we wnętrzu kabiny prysznicowej, niekoniecznie na wszystkich jej ściankach lub jako obudowa spłuczki podtynkowej. 

Płytki grafitowe na ścianach – jak zestawić?

Grafitowe płytki na ścianach warto zestawić z płytkami, imitującymi beton lub drewno. Tworząc modną, loftową aranżację łazienki, uzyskasz przestrzeń wygodną i łatwą do utrzymania czystości. Grafitowe płytki na ścianie łazienki doskonale prezentują się jako obudowa wanny, kabiny prysznicowej oraz w okolicy umywalki. Znakomity, nowoczesny, a zarazem minimalistyczny efekt uzyskasz poprzez zastosowanie grafitowych płytek nad umywalką oraz jako materiał wykończeniowy do obudowy blatu i podstawy umywalki. Stwórz piękne, grafitowe półki, pokryte płytkami. 

Najmodniejsze płytki grafitowe do łazienki

W nowoczesnych sklepach znajdziesz wielkoformatowe, modne płytki ceramiczne, które wykazują się wyjątkową stylistyką oraz trwałością. Płytki grafitowe są efektowne i wyrafinowane. Grafit doskonale wpisuje się w nowoczesny design. Unikalne, imitujące marmur oraz ponadczasowe, grafitowe płytki do łazienki wysokiej jakości będą znakomicie wyglądały nawet po wielu latach użytkowania. Zimny, grafitowy odcień płytek można połączyć z ciepłą barwa tekstylnych dodatków lub zestawić je z płytkami, wykonanymi z autentycznej cegły rozbiórkowej. Baw się pomysłami i naciesz się swoją kreatywnością. Dzięki grafitowemu odcieniowi płytek stworzysz bazę, która zapewni doskonały efekt wizualny niezależnie od rodzaju i koloru dodatków.

Related posts

Leave a Comment