9 popularnych zastosowań siatki zabezpieczającej ochronnej

9 popularnych zastosowań siatki zabezpieczającej ochronnej

Siatka zabezpieczająca to produkt, którego wykorzystanie kojarzy się większości osób jedynie z budownictwem albo przemysłem. Czy wiesz jednak, że siatki tego typu przydają się również w domu? Przekonaj się, kiedy siatki ochronne zabezpieczające mogą sprawdzić się u Ciebie!

Siatki zabezpieczające do domu i do ogrodu

Masz w domu małe dzieci? A może w Twoim domu mieszkają również zwierzęta? Jeśli tak, siatki zabezpieczające – zwłaszcza przygotowane specjalnie na wymiar – na pewno się u Ciebie przydadzą! 

Gdzie je zastosujesz?

  • Siatka zabezpieczająca dla dzieci sprawdza się jako ochrona przydomowego placu zabaw. Dzięki niej zyskasz pewność, że maluch nie oddali się z wyznaczonego obszaru, a Twój kot lub pies nie wejdzie na teren przeznaczony dla dzieciaków i np. nie zanieczyści piaskownicy. Sprawdzi się także w domu – np. jako siatka zabezpieczająca do łóżka piętrowego.
  • Siatka zabezpieczająca na balkon najczęściej wybierana bywa przez właścicieli kotów. Jej rozciągnięcie przy balustradzie umożliwia zwierzakom bezpieczne wygrzewanie się na słońcu nawet w centrum miasta. Siatka zabezpieczająca dla kota przydaje się jednak również wówczas, gdy mieszkasz w domu z ogrodem. Możesz wykorzystać ją jako element woliery dla kota i osłonić przygotowany wybieg.
  • Wybieg dla kota to niejedyny typ woliery ogrodowej, do której stworzenia niezbędne będą wytrzymałe siatki ochronne. Równie ważne okażą się one dla właścicieli ozdobnego drobiu, papug i innych mniejszych ptaków, a nawet… świnek morskich i żółwi.
  • W Twoim ogrodzie znajduje się zbiornik wodny? W takim razie siatka zabezpieczająca oczko wodne przed dziećmi może okazać się niezwykle przydatna! Nie tylko ochroni najmłodszych, ale również wodę i jej mieszkańców – do zbiornika nie wpadną liście i śmieci, a na ryby nie zapolują okoliczne wolno żyjące drapieżniki.
  • Siatka zabezpieczająca przydaje się również kierowcom. Jeśli często podróżujesz z psem, możesz wykorzystać ją w kabinie samochodu i oddzielić tylną kanapę. Taka siatka zabezpieczająca dla psa zapewni Ci większy spokój podczas jazdy – uniemożliwi pupilowi wychylanie się z tylnego siedzenia. W ten sposób zabezpieczy go przed ewentualnym upadkiem i zranieniem się np. podczas wypadku lub ostrego hamowania.
  • W bagażniku samochodu warto zainstalować również siatkę zabezpieczającą ładunek – nawet jeśli jest on niewielki. Siatka zapobiegnie przesuwaniu się przedmiotów i ich obijaniu się o siebie.

Siatki zabezpieczające do zastosowań firmowych

Siatka zabezpieczają na odpady.

Siatka zabezpieczająca budowlana to sposób na osłonięcie odpadów lub materiałów budowlanych.

Siatki zabezpieczające często wykorzystywane są w przemyśle i budownictwie. Tutaj sprawdzają się one np. jako siatka zabezpieczająca rusztowania (a właściwie pracujące na nich osoby) albo siatka zabezpieczająca na przyczepę do przewozu materiałów. Siatka zabezpieczająca budowlana wykorzystywana bywa również jako ekonomiczny sposób osłonięcia znajdujących się na placu budowy składowisk materiałów albo odpadów.

Siatki zabezpieczające od SIECI-SIATKI

Gdzie znajdziesz dobrej jakości siatki ochronne zabezpieczające? Sprawdź ofertę SIECI-SIATKI! Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom siatki zabezpieczające na balkon, balustradę, schody czy do stosowania w ogrodzie. Dzięki temu, że są to produkty docinane na konkretny wymiar, łatwo je samodzielnie zamontować. Nie trzeba też tracić czasu na dopasowywanie siatki do rozmiaru wybiegu dla kota (lub innych zwierząt). Skontaktuj się z nami – nasi eksperci na pewno doradzą Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze!

Related posts

Leave a Comment