Tardex – producent desek kompozytowych na balkon, taras i elewacje na miarę naszych czasów

Tardex – producent desek kompozytowych na balkon, taras i elewacje na miarę naszych czasów

Nie masz pomysłu na wykończenie tarasu? Zmęczyła Cię ciągła impregnacja drewnianego balkonu i szukasz alternatywnego rozwiązania? A może podoba Ci się elewacja w amerykańskim stylu, ale nie wiesz, na jaki materiał się zdecydować?

Dobrze trafiłeś, bo dzisiaj opowiemy Ci, jakie deski kompozytowe najlepiej sprawdzą się, jako wykończenie Twojego balkonu, tarasu, elewacji, czy ogrodzenia.

Czym są deski kompozytowe?

Deski kompozytowe to nic innego jak produkt, który łączy w sobie zalety dwóch rozwiązań – drewna i tworzywa sztucznego. Zastosowanie tego rozwiązania zostało podyktowane zarówno aspektem wizualnym, jak i kwestiami praktycznymi. Deski na taras z materiałów kompozytowych są wytrzymałe i nie wymagają żmudnej konserwacji, nieodzownej przy rozwiązaniach drewnianych, a przy tym wyglądają, jak pozbawione duszy deski syntetyczne.

Jakie zalety mają deski kompozytowe?

Deski kompozytowe produkcji firmy Tardex (https://tardex-wpc.pl) stworzone zostały z mieszanki mączki drzewnej z twardych gatunków drewna i wzbogacone o niezwykle wytrzymałe tworzywa sztuczne HDPE lub PVC. Takie połączenie sprawia, że nasze deski kompozytowe mają następujące zalety:

  1. Różnorodne zastosowanie – nasze deski kompozytowe sprawdzą się na balkonie, tarasie, ogrodzeniu, elewacji, czy balustradzie, ponieważ są dostępne w różnych wymiarach.
  2. Brak konieczności konserwacji – deski kompozytowe Tardex nie wymagają konserwacji, ponieważ odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy niskie temperatury.
  3. Długowieczność – czas eksploatacji naszych desek sięga aż do 20 lat, a nasze produkty objęte są systemem gwarancyjnym.
  4. Bezpieczeństwo użytkowania – deski tarasowe Tardex są wyposażone w przyjemną w dotyku powierzchnię antypoślizgową i posiadają wszelkie wymagane certyfikaty jakości.
  5. Atrakcyjny design – deski kompozytowe Tardex są dostępne w wielu ciekawych odcieniach, a ich wygląd doskonale imituje naturalne drewno.

Tardex – producent desek kompozytowych

Firma Tardex to producent deski kompozytowej na miarę potrzeb współczesnych konsumentów. Realizujemy nawet najbardziej wymyślne zamówienia i dostarczamy nasze produkty na terytorium całej Unii Europejskiej.

Jeśli szukasz najlepszego producenta desek kompozytowych, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Related posts

Leave a Comment